S.mysl.ovka – hra okamžiků, které dávají smysl

TADY A TEĎMožná se vám právě někde toulá vaše mysl, ale tělo, tělo je přesně tady a v tomto okamžiku! Využijte toho a připojte se k němu. Dopřejte si hravou formou jeho rozvoj a zároveň relaxaci či oživení pro vašeho ducha.

JAK?

Jednoduše sáhněte do kapsy a něco si vylosujte.

COPAK TO MÁTE V KAPSE?

S.mysl.ovku!

36 kartiček s nápady, jak vyzkoušet, trénovat a zažít každý jeden z vašich smyslů.

CO ŽE TO JE?

Je to vaše nová, jednoduchá a zábavná hra určená k podpoře smyslového vnímání.

Obsahuje 6×6 karet ke zraku, čichu, chuti, hmatu, sluchu a rovnováze.

Karty mají na rubové straně napsaný návod, úkol nebo nápad, jak můžete daný smysl vyzkoušet.

Většina nápadů je okamžitě realizovatelná, nevyžaduje žádné nedostupné vybavení nebo rekvizity.

Jednotlivá cvičení zaberou jen  velmi málo času – nebo klidně celý den, záleží na vás, kolik času jim budete chtít věnovat.

Jsou variabilní – můžete si jich užívat sami nebo ve skupině.

Karty jsou inspirativní – zejména pokud aktivity s někým sdílíte, určitě přijdete na mnohé další podobné nápady a svou sadu karet si sami rozšíříte.

Vezměte si je s sebou na výlet, procházku nebo si je nechejte různě po bytě – abyste nezapomínali na drobné okamžiky, které vás vrátí zpátky k sobě.

A CO JEŠTĚ?

  • Je to málo? Není, ale máte pravdu, je tam přeci jen ještě něco navíc. U karet najdete ke každému smyslu krátké povídání s pár zajímavostmi.
  • Povídání si můžete někam uložit nebo použít jako neotřelé téma ke konverzaci s přáteli či rodinou.
  • U karet je také pozvání na mou facebookovou stránku nebo do dámské facebookové skupiny, kde najdete opět další inspirace a informace nejen o smyslovém vnímání.

Anděla Kinclová: „První, co mě k tomu ihned napadlo, bylo „Woooow, to jsou nádherné úkoly – hravé, v dospělých vyvolávají pocity z dětství, jsou formulované spíš pro starší děti a dospělé, ale dá se to snadno uzpůsobit i pro malinké děti, jsou to úkoly, které by mě běžně při mé uhoněné mysli vůbec nenapadly. Opravdu krásné.“

Marta Haderková: „Hru jsme vyzkoušeli s rodinou včera a je úžasná na vnímání světa kolem nás. Dokonce díky této hře jsem zjistila jak moc všímavý je můj syn. Velmi se mi líbí, že u každého smyslu jsou užitečné informace. Děti se tak naučí něco nového a nejen děti . S kartičkami se pěkně pracuje. Ráda tuto hru představím dětem v józe.“

TO SE MI LÍBÍ, POŠLETE MI S.MYSL.OVKU NA MŮJ E-MAIL!